Wystawcy

 

 

 

Targi Ślubne w Lubaczowie na Podkarpaciu

 

to świetna okazja do poznania najnowszych trendów w modzie ślubnej, szansa na załatwienie wielu spraw w jednym miejscu oraz szansa na porównanie ofert firm wystawiających się.

Dla kogo przeznaczone są Targi ?

1. Dla wszystkich par planujących zaręczyny, ślub oraz wesele, chcących poznać najnowsze trendy oraz oferty wielu firm w jednym miejscu.
2. Dla firm z branży ślubno - weselnej, które chcą przedstawić swoją ofertę na targach oraz pozyskać nowych klientów.
3. Dla Pań które są „już po”, i które chcą sprzedać swoją suknię


Termin Targów Ślubnych idealnie wkomponowuje się w okres spotkań rodzinnych oraz przyjazdów z dalszych zakątków kraju i świata. To także czas zaręczyn oraz uroczystego informowania rodziców i rodzin o „nowych planach ".
Ten zimowy czas to często jedyna chwila na ogarnięcie wszelkich spraw związanych z organizacją własnego wesela. Warto więc przyjechać na Targi i poznać różnorodną ofertę dziesiątek firm z branży.

Dla odwiedzających Targi są oczywiście bezpłatne. Warto się jednak zarejestrować na stronie organizatora by być na bieżąco z najnowszymi informacjami, promocjami.

Odwiedzający otrzymają pakiet rabatów, możliwości oraz nowych pomysłów.

Wystawcy oraz firmy zainteresowane udzialem w Targach proszone są o wypełnienie „formularza dla wystawców” umieszczonego na stronie Rezydencji. Pobierana jest opłata, która w całości przeznaczona na działania reklamowe wydarzenia oraz mocne promowanie firm w nim uczestniczących. Opłata ustalana jest indywidualnie w zależności od branży oraz zajmowanej powierzchni. 

 

targi ślubne lubaczów jarosław tomaszów lubelski 2020 podkarpacie plakat

 

Liczba wystawców Stale rośnie:

 

 

 

 

 

Inwestycja to 162,60 netto (plus Vat), w tym Stół okrągly 2m + 2 krzesła
oraz dodatkowa gratis Reklama w Folderze Targowym

Wycena stoisk większych odbywa się indywidualnie.
W razie pytań prosimy o kontkat mailowy

 

Zapraszamy kolejne firmy z branży do rezeracji stoisk :)

 

 

 

 

smart foreash