+ 48 883 923 410

Dlaczego Warto

 

Targi Ślubne w Lubaczowie na Podkarpaciu to świetna okazja do poznania najnowszych trendów w modzie ślubnej, szansa na załatwienie wielu spraw w jednym miejscu oraz szansa na porównanie ofert firm wystawiających się.

Dla kogo przeznaczone są Targi ?

1. Dla wszystkich par planujących zaręczyny, ślub oraz wesele, chcących poznać najnowsze trendy oraz oferty wielu firm w jednym miejscu.
2. Dla firm z branży ślubno - weselnej, które chcą przedstawić swoją ofertę na targach oraz pozyskać nowych klientów.
3. Dla Pań które są „już po”, i które chcą sprzedać swoją suknię


Termin Targów Ślubnych ( między Świętami a Sylwestrem ) idealnie wkomponowuje się w okres spotkań rodzinnych oraz przyjazdów z dalszych zakątków kraju i świata. To także czas zaręczyn oraz uroczystego informowania rodziców i rodzin o „nowych planach ".
Ten zimowy czas to często jedyna chwila na ogarnięcie wszelkich spraw związanych z organizacją własnego wesela. Warto więc przyjechać na Targi i poznać różnorodną ofertę dziesiątek firm z branży.

Po co jechać do Lublina, Zamościa, Rzeszowa, Jarosławia, Krakowa jak można wszystko lub większość załatwić na miejscu.

Dla odwiedzających Targi są oczywiście bezpłatne. Warto się jednak zarejestrować na stronie organizatora by być na bieżąco z najnowszymi informacjami, promocjami.

Odwiedzający otrzymają pakiet rabatów, możliwości oraz nowych pomysłów.

Wystawcy oraz firmy zainteresowane udzialem w Targach proszone są o wypełnienie „formularza dla wystawców” umieszczonego na stronie Rezydencji. Pobierana jest opłata, która w całości przeznaczona na działania reklamowe wydarzenia oraz mocne promowanie firm w nim uczestniczących. Opłata ustalana jest indywidualnie w zależności od branży oraz zajmowanej powierzchni. 

 

targi ślubne lubaczów jarosław tomaszów lubelski 2017 podkarpacie plakat

 
smart foreash